Wyniki PŚ 2017 – Bytom

Chłopcy – Szkoły Podstawowe 1 – 3

Miejsce Zawodnik Klub Kategoria Punkty do PŚ
1 Wojciech Zacharski  Antygravity  SP 1-3 Chłopcy 100
2 Alan Swoboda MDK Chorzów SP 1-3 Chłopcy 80
3 Mikołaj Nieroba Skarpa Bytom SP 1-3 Chłopcy 60
4 Maksymilian Siwek Skarpa Bytom SP 1-3 Chłopcy 50

Dziewczęta – Szkoły Podstawowe 1 – 3

Miejsce Zawodnik Klub Kategoria Punkty do PŚ
1 Zosia Bornus SP9 Gliwice/ CW KLIF  SP 1-3 Dziewczęta 100
2 Natalia Włodarczyk  CW KLIF  SP 1-3 Dziewczęta 80
3 Oliwia Tutajewicz  Skarpa Bytom  SP 1-3 Dziewczęta 60
4 Kinga Wójcik UKS K2 Jaworzno  SP 1-3 Dziewczęta 50
5 Kalina Bombała  Skarpa Bytom/ SP 38 Bytom SP 1-3 Dziewczęta 40
6 Nadia Sawodni  Skarpa Bytom SP 1-3 Dziewczęta 36
7 Natasza Borszcz  Skarpa Bytom SP 1-3 Dziewczęta 32
8 Małgorzata Zacharska Antygravity SP 1-3 Dziewczęta 29
9 Aleksandra Jasik Skarpa Bytom SP 1-3 Dziewczęta 26
10 Amelia Paszkowska  SP 45 Bytom SP 1-3 Dziewczęta 24
11 Wiktoria Paszkowska  SP 45 Bytom SP 1-3 Dziewczęta 22
12 Maja Ciborowska  Skarpa Bytom SP 1-3 Dziewczęta 20

 

Chłopcy – Szkoły Podstawowe 4 – 6

Miejsce Zawodnik Klub Kategoria Punkty do PŚ
1 Maciej Janusz  Fantastyczne Wspinanie  SP 4-6 Chłopcy 100
2 Patryk Siwecki  Skarpa Bytom/Społeczna  SP 4-6 Chłopcy 80
3 Andrzej Solisz  Skarpa Bytom  SP 4-6 Chłopcy 60
4 Bartosz Orawiec  Skarpa Bytom  SP 4-6 Chłopcy 50
5 Maciej Melcher  CSC Adventure Academy SP 4-6 Chłopcy 40
6 Piotr Daukowski  MDK Chorzów SP 4-6 Chłopcy 36
7 Łukasz Paszkowski  SP 45 Bytom SP 4-6 Chłopcy 32

 

Dziewczęta – Szkoły Podstawowe 4 – 6

Miejsce Zawodnik Klub Kategoria Punkty do PŚ
1 Aleksandra Zacharska  Antygravity  SP 4-6 Dziewczęta 100
2 Arlena Sznajder  CW KLIF /Fantastyczne Wspinanie  SP 4-6 Dziewczęta 80
3 Klara Szymczyk  UKS K2 Jaworzno  SP 4-6 Dziewczęta 60
4 Iga Chacuś  UKS K2 Jaworzno  SP 4-6 Dziewczęta 50
5 Danuta Niewiadomska  MDK Chorzów SP 4-6 Dziewczęta 40
6 Estera Wesenfeld  MDK Chorzów SP 4-6 Dziewczęta 36
7 Sonia Piwowarczuk  CSC Adventure Academy SP 4-6 Dziewczęta 32

Chłopcy – Gimnazja

Miejsce Zawodnik Klub Kategoria Punkty do PŚ
1 Tomisław Biernat  MDK Chorzów Gimnazjum Chłopcy 100
2 Mateusz Mamot  Skarpa Bytom  Gimnazjum Chłopcy 80
3 Jakub Rosa  UKS K2 Jaworzno  Gimnazjum Chłopcy 60
4 Tomasz Nowak  CSC Adventure Academy  Gimnazjum Chłopcy 50
5 Szymon Fatyga  CSC Adventure Academy  Gimnazjum Chłopcy 40
6 Maksymilian Wójcik  CSC Adventure Academy  Gimnazjum Chłopcy 36
7 Jan Sobański  Skarpa Bytom  Gimnazjum Chłopcy 32
8 Łukasz Sroka  UKS K2 Jaworzno Gimnazjum Chłopcy 29
9 Paweł Gawroński  STO Gim Gimnazjum Chłopcy 26

Dziewczęta – Gimnazja

Miejsce Zawodnik Klub Kategoria Punkty do PŚ
1 Małgorzata Włodarczyk  CW Klif  Gimnazjum Dziewczęta 100
2 Marcelina Jurgaś  UKS K2 Jaworzno  Gimnazjum Dziewczęta 80
3 Weronika Rotko  UKS K2 Jaworzno  Gimnazjum Dziewczęta 60
4 Paulina Kokoc  Gim nr 11 Gimnazjum Dziewczęta 50

Chłopcy – Szkoły Ponadgimnazjalne

Miejsce Zawodnik Klub Kategoria Punkty do PŚ
1 Patryk Urban  Gim nr 3  Szkoły Ponadgimnazjalne Chłopcy 100
2 Karol Tyralik   CSC Adventure Academy Szkoły Ponadgimnazjalne Chłopcy 80
3 Cyprian Piskorz  UKS K2 Jaworzno  Szkoły Ponadgimnazjalne Chłopcy 60
4 Mikołaj Pazdan  UKS K2 Jaworzno  Szkoły Ponadgimnazjalne Chłopcy 50

Dziewczęta – Szkoły Ponadgimnazjalne

Miejsce Zawodnik Klub Kategoria Punkty do PŚ
1 Wiktoria Dymińska  CSC Adventure Academy Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta 100
2 Anna Jeziorska  CSC Adventure Academy Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta 80
3 Weronika Smołka  CSC Adventure Academy Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta 60
4 Weronika Bagińska  CSC Adventure Academy Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta 50
5 Weronika Martyka  UKS K2 Jaworzno Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta 40
6 Gosia Wróbel  MDK Chorzów Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta 36