Puchar Śląska Bytom 2017

Kolejna edycja Pucharu Śląska sezonu 2016/ 2017 odbyła się 12 stycznia w Bytomiu.

            Uczestnicy mile zaskoczyli nas frekwencją, bowiem w 4 kategoriach wiekowych mogliśmy podziwiać zmagania 54 zawodników i zawodniczek z terenu Śląska. Oprócz zawodników gospodarzy (Skarpa Bytom) gościliśmy również przedstawicieli z: MDK Chorzów, CW Klif, UKS K2 Jaworzno, Fantastyczne Wspinanie, ANTYGRAVITY, STO Bytom, SP 38 Bytom, SP 44, SP 55, CSC ADVENTURE ACADEMY, Gimnazjum nr 1 w Bytomiu, Gimnazjum nr 3, Gimnazjum nr 11 oraz SP 9 z Gliwic.

            Atmosfera zawodów była niezwykle emocjonująca, a poziom umiejętności prezentowany przez uczestników –  wysoki.

            Były to drugie zawody cyklu Pucharu Śląska Dzieci i Młodzieży, kolejna edycja pod koniec marca w Chorzowie.

            Serdecznie dziękujemy uczestnikom za fantastyczne widowisko, którego nam dostarczyli. Poniżej prezentujemy wyniki z rund finałowych:

Chłopcy SP 1-3:

  1. Wojciech Zacharski – Antygravity – 49,97
  2. Alan Swoboda – MDK Chorzów – 75,79
  3. Mikołaj Nieroba – Skarpa Bytom – 69,75
  4. Maksymilian Siwek – Skarpa Bytom – 81,97

 Dziewczęta SP 1-3:

  1. Zosia Bornus – SP9 Gliwice/CW KLIF – 39,82
  2. Natalia Włodarczyk – CW KLIF – 53,59
  3. Oliwia Tutajewicz – Skarpa Bytom – 62,32
  4. Kinga Wójcik – UKS K2 Jaworzno – 65,88

Chłopcy SP 4-6:

  1. Maciej Janusz – Fantastyczne Wspinanie – 31,53
  2. Patryk Siwecki – Skarpa Bytom/Społeczna – 38,67
  3. Andrzej Solisz – Skarpa Bytom – 36,68
  4. Bartosz Orawiec – Skarpa Bytom – 40,83

Dziewczęta SP 4-6:

  1. Aleksandra Zacharska – Antygravity – 36,35
  2. Arlena Sznajder – CW KLIF /Fantastyczne wspinanie – 45,97
  3. Klara Szymczyk – UKS K2 Jaworzno – 48,91
  4. Iga Chacuś – UKS K2 Jaworzno – 49,90

Chłopcy Gimnazjum:

  1. Tomisław Biernat – MDK Chorzów – 30,15
  2. Mateusz Mamot – Skarpa Bytom – 32,41
  3. Jakub Rosa – UKS K2 Jaworzno – 37,25
  4. Tomasz Nowak – CSC Adventure Academy – 42,13

Dziewczęta Gimnazjum:

  1. Małgorzata Włodarczyk – CW Klif – 29,07
  2. Marcelina Jurgaś – UKS K2 Jaworzno – 35,66
  3. Weronika Rotko – UKS K2 Jaworzno – 46,22
  4. Paulina Kokoc – Gim 11 – 77,44

 Chłopcy Szkoły Ponadgimnazjalne:

  1. Patryk Urban – Gim nr 3 – 28,99
  2. Karol Tyralik – CSC Adventure Academy – 30,91
  3. Cyprian Piskorz – UKS K2 Jaworzno – 39,88
  4. Mikołaj Pazdan – UKS K2 Jaworzno – 56,76

Dziewczęta Szkoły Ponadgimnazjalne:

  1. Wiktoria Dymińska – CSC Adventure Academy – 35,80
  2. Anna Jeziorska – CSC Adventure Academy – 42,65
  3. Weronika Smołka – CSC Adventure Academy – 44,06
  4. Weronika Bagińska – CSC Adventure Academy – 51,81

Pozostałe wyniki >>>KLIKNIJ<<<